Mängu selgelt valitsenud Chelsea tegi küll 11 pealelööki (17:6) ja ligi 500 söötu enam (747:295!), kuid külalismeeskonna väravat lahti muukida ei suutnud. Palli valdamine oli Londoni klubi kasuks 72 vs 28%.

Kaks punkti kaotanud Chelsea jätkab neljandal kohal, Southampton on jätkuvalt väljalangemistsoonis 18. real.

Norralase Ole Gunnar Solksjaeri juhendatav Manchester United võttis kolmapäeval neljanda järjestikuse võidu, kui alistas võõrsil teise poolaja väravatest Newcastle Unitedi 2:0. Skoori tegid Romelu Lukaku (minut pärast vahetusest sekkumist!) ja Marcus Rashford.

ManUtd jätkab küll kuuendana, kuid esinelik on nüüd neist veel vaid kuue punkti kaugusel. Solskjaer kordas aga ühtlasi legendaarse Sir Matt Busby rekordit, alustades oma Unitedi-karjääri nelja järjestikuse võiduga.