Arsenali mängijad esinesid täna publikule tasuta. Iga aasta detsembris peab Gunners (Arsenali hüüdnimi - toim) ühe mängu, mille eest pallurid palka ei kasseeri, vaid annetavad oma päevateenistuse heategvusse. Seekord ja veel järgmised kaks aastat kogutakse raha kodudute noorte toetuseks. Täna läks fondi 40 000 naela, lõppeesmärk on 120 000 naela.

Mänguskoori avas 29. minutil penaltist Stoke City, Theo Walcott viigistas kolm minutit enne poolajavilet. 49. minutil haaras Arsenal Mesut Özilitabamusest liidriohjad ning viimase naela Stoke'i kirstu vajutas 75. minutil Alex Iwobi.

Arsenalil ja Chelseal on mõlemal tabelis 34 punkti, Liverpool ja Manchester City järgnevad neile 30 punktiga. Viimane sai täna Leicesterilt 2:4 sugeda. City alustas väravate löömist alles viimasel kümnel minutil, kui valitsev meister juhtis juba 4:0. Jamie Vardy tegi kübaratriki.