Inglismaa meistriliigas eelviimasel kohal asuv Crystal Palace pääses Andros Townsendi ja Patrick van Aanholti väravatest 48. minutiks 2:0 juhtima, ent United näitas iseloomu ja suutis raskest seisust välja tulla.

Unitedi suur tagasitulek algas teise poolaja kümnendal minutil, kui keskkaitsja Chris Smalling lõi ühe värava tagasi. Kui mängida jäi veerand tundi, tõi hooaja 14nda liigavärava löönud Romelu Lukaku tabloole viigi ning esimesel lisaminutil kindlustas Nemanja Matici võimas kauglöök Unitedile dramaatilise võidu.

ManUtd jätkab 62 punktiga teisel kohal, jäädes liider Manchester Cityst maha endiselt 16 silmaga. Üheksa vooru enne hooaja lõppu on kolmas Liverpool (60), neljas Tottenham (58) ja viies Chelsea (53). Hädasti punkte vajanud Crystal Palace on 27 silmaga endiselt 18.-19. kohal.