Venemaa

• Venemaa on veerandfinaalist edasi saanud ühel korral neljast, kui 1966. aastal alistati Ungari 2 : 1. Viimati jõudsid nad veerandfinaali 1970. aastal.
  • Venemaa viimased kolm knock-out-mängu on kõik läinud lisaajale ning üks on läinud penaltiseeriale (vs Hispaania).
  • Viimasest 14 mängust on Venemaa suutnud oma puuri puhtana hoida vaid ühes mängus (5 : 0 vs. Saudi Araabia).
  • Kui Sergei Ignashevich mängib, siis saab temast Venemaa rekordimees, olles mänginud MM-il ja EM-il kokku 18 mängu. Hetkel on ta ühel pulgal legendaarse väravavahi Lev Yashiniga (17 mängu).

Horvaatia

• Horvaatia on MM-il 16 parema hulgas alles teist korda. Esimene kord oli 1998. aasta MM-il, kui poolfinaalis jäädi 2 : 1 alla Prantsusmaale.
  • Horvaatia on MM-il seni korraldajamaaga mänginud kaks korda ning mõlemad kohtumised kaotanud. 1998. aasta MM-il kaotati Prantsusmaale ja 2014. aastal Brasiiliale.
  • Darijo Srna ja Luka Modric on Horvaatia eest EM-il ja MM-il mänginud kõige rohkem mänge (mõlemad 18). Rakitic on ühe mänguga maas (17).
  • Horvaadid on MM-il Euroopa vastastele kaotanud ainult ühel korral seitsmest (viis võitu, üks viik).

Vastasseis

• Venemaa ja Horvaatia on kohtunud omavahel kolm korda, kaks korda on mängitud viiki ja ühe korra võitsid horvaadid.
  • Mandzukic (2013, Bayern) ja Corluka (2016, Lokomotiv) on mõlemad löönud Akinfeevile väravaid.

Jalgpalli-MM-i mängudele saad panustada Coolbeti lehel.

Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!