Kolumbia

• Kolumbia on oma viimasest kaheksast MM-mängust võitnud kuus. Kaotused tulid selle MM-i esimeses alagrupimängus Jaapani vastu ja 2014. aasta MM-i veerandfinaalis Brasiilia vastu.
  • Kolumbia on kaheksas järjestikuses MM-mängus värava löönud (kokku 17 väravat). Viimati jäid nad nulli peale 1998. aasta alagrupimängus Inglismaa vastu.
  • See on esimene kord, kui Kolumbia on suutnud MM-il oma värava puhtana hoida kahes järjestikuses mängus.
  • James Rodriguez on kuue väravaga Kolumbia kõigi aegade suurim väravakütt MM-i finaalturniiril.

Inglismaa

• Inglismaa võib jõuda MM-i veerandfinaali esimest korda pärast 2006. aasta MM-i, kui David Beckhami väravast alistati Ecuador 1 : 0.
  • Inglased on 2018. aasta MM-il löönud kaheksa väravat. Ainult 1966. aastal lõid nad rohkem väravaid (11). See on ka ainuke kord, kui nad MM-i võitsid.
  • Inglismaa on kaotanud MM- ja EM-turniiridel seitsmest penaltiseeriast kuus. Ainuke erand tuli 1996. aasta EM-il, kui veerandfinaalis alistati Hispaania.
  • Harry Kane on löönud praegusel MM-il viis väravat. Ainult Gary Lineker on löönud ühe turniiriga rohkem – kuus väravat 1986. aasta MM-il.

Vastasseis

• Inglismaa ja Kolumbia on omavahel kohtunud viis korda, Kolumbia pole suutnud neist võita ühtegi (kaks viiki, kolm kaotust).
  • Viimane kord, kui Kolumbia pääses Inglismaa vastu kaotusest, oli 1995. aasta sõpruskohtumine, mis lõppes 0 : 0. See mäng läheb ajalukku sellega, et seal tegi Kolumbia väravavaht Rene Higuita oma maailmakuulsa „skorpionilöögi“.

Jalgpalli-MM-i mängudele saad panustada Coolbeti lehel.

Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!