Kuid pinge on siiski õhus, kas või küsimuse näol, kui suurelt Real kokkuvõttes ikkagi APOEL-i võidab. Kihlveokontorid pakuvad APOEL-ile hävitavat kaotust ning selles valguses on Goal.com reastanud Meistrite liiga uuema ajastu viis kõige skoorilisemat play-off seeriate võitu.

Väravatesajuks annab lootust ka fakt, et Real on kümnes tänavuse hooaja mängus löönud viis või rohkem väravat.

5. Müncheni Bayern – Kaiserslautern 6:0 (1998/99)

Kaiserslautern võitis tol hooajal F-alagrupi ning näis tegevat suuri tegusi, kuid Bayern tõi nad veerandfinaalis kiiresti maa peale tagasi. Avamängu võitis Müncheni klubi kodus 2:0, korduskohtumise võõrsil 4:0. Ottmar Hitzfeldi hoolealused jõudsid finaali välja, kus kaotati lisajal 1:2 Manchester Unitedile.

4. Müncheni Bayern – Basel 7:1 (2011/12)

Tänavune kaheksandikfinaal. Basel võttis kodus lõpuminutite väravast üllatuslikult 1:0 võidu, kuid tänavuse finaali võõrustajad eesotsas väravamasina Mario Gomeziga kustutasid šveitslaste lootuseküünla kiirelt.

3. Barcelona – Bayer Leverkusen 10:2 (2011/12)

Alexis Sanchezi kaks väravat vedasid Barcelona võõrsil kaheksandikfinaali avamängus 3:1 võidule. Nou Campil hiilgas argentiinlane Lionel Messi aga viie väravaga ning Saksa klubi hävitati 7:1.

2. Lyon – Bremeni Werder 10:2 (2004/05)

Kaheksandikfinaal. Lyon võitis avamängu Bremeni Weserstadionil 3:0 ega andnud neile ka Prantsusmaal armu. Kolm esimest väravat Stade Gerlandil sündisid esimese 30 minuti jooksul ning Bremeni jätkuvalt ründav taktika tõi neile kaela 2:7 sauna. Lyon langes ise järgmises ringis PSV Eindhoveni vastu penaltiseerias.

1. Müncheni Bayern – Lissaboni Sporting 12:1 (2008/09)

Taaskord tegu kaheksandikfinaaliga. Bayern võitis avamängu Lissabonis 5:0 (neli väravat löödi teisel poolajal) ning jätkas hävitustööd nädal hiljem Münchenis. Jürgen Klinsmanni juhendatavale meeskonnale sai aga veerandfinaalis komistuskiviks Barcelona, kes tuli sel aastal ka meistriks.