Just nii juhtus eile ühe AS Roma - Donetski Šahtari Meistrite liiga kaheksandikfinaali teenindanud pallipoisiga, kes endise Newcastle'i ründaja Facundo Ferreyra arvates sihilikult aega venitas ja Šahtarile küljeaudiks piisavalt kiirelt palli ei andnud.

Roma läks 52. minutil kohtumist 1:0 juhtima. Kuna avamäng Ukrainas oli lõppenud Šahtari 2:1 võiduga, sobis 2:2 viik ja võõrsil löödud värav Itaalia klubile ideaalselt. Olukorras, kus kümme minutit jäi mängida ning Roma just väravavõimaluste rohkusega hiilata ei saanud, oli iga tühjalt tiksuv sekund neile kulla hinnaga. Usutavasti mõistis seda ka üle ääre visatud pallipoiss, kes saab veel kunagi lastelastele rääkida, millist rolli ta Roma veerandfinaalipääsus mängis.