Nicklas Bendtner viis 18. minutil Arsenali juhtima, kuid juba kolm minutit hiljem Lionel Messi viigistas. Eelmise aasta maailma parim jalgpallur lõi avapoolaja lõpus veel kaks ja teisel poolajal ühe värava ning Barcelona võitis 4:1.

Avamäng Londonis oli lõppenud 2:2 viigiga.

Poolfinaalis mängib Barcelona Interiga, kes oli kahe mängu kokkuvõttes Moskva CSKA-st parem 2:0. Poolfinaali avamäng toimub 20. aprillil Itaalias.

Algkoosseisud:

Barcelona: 1-Victor Valdes; 2-Daniel Alves, 4-Rafael Marquez, 18-Gabriel Milito, 22-Eric Abidal; 6-Xavi, 16-Sergio Busquets, 15-Seydou Keita; 17-Pedro, 10-Lionel Messi, 11-Bojan Krkic

Arsenal: 1-Manuel Almunia; 3-Bacary Sagna, 18-Mikael Silvestre, 5-Thomas Vermaelen, 22-Gael Clichy; 14-Theo Walcott, 15-Denilson, 2-Abou Diaby, 7-Tomas Rosicky; 8-Samir Nasri; 52-Nicklas Bendtner

Barcelona poolelt ei saanud täna kaasa teha Zlatan Ibrahimovic ja Andres Iniesta vigastuse tõttu ning Gerard Pique ja Carles Puyol kaartide pärast.

Arsenalil oli aga puudu terve plejaad - Andrei Aršavin, Cesc Fabregas, Alexandre Song, Robin van Persie ja William Gallas.