Arsenal alistas F-alagrupi liidrite mängus itaallaste Napoli 2:0. Saksamaa koondislane Mesut Özil lõi Londonis ühe värava ja tegi eeltöö Olivier Giroud` tabamusele.

Teises sama grupi mängus sai tähtsa võidu Dortmundi Borussia, alistades siiani punktita olnud meeskondade lahingus Marseille 3:0. Kaks väravat lõi prantslastele Robert Lewandowski.

Avamängus üllatuslikult Baselile kaotanud Chelsea teenis tähtsa võidu Bukarestis - tunamullune karikavõitja alistas Steaua 4:0. Samas E-alagrupis jätkab täiseduga Schalke 04, kes oli teisipäeval võõrsil parem Baselist 1:0.

G-alagrupis sai teise võidu Madridi Atletico, alistades võõrsil FC Porto kaotusseisust 2:1. Peterburis avasid punktiarve Zeniit ja Viini Austria, tehes väravateta viigi.

H-alagrupis suutis Glasgow Celtic FC Barcelonaga sammu pidada 76 minutit. Siis lõi Cesc Fabregas külaliste võiduvärava ja tagas hispaanlastele teise järjestikuse võidu. Viimased pool tundi mängisid šotlased Scott Browni eemaldamise tõttu vähemuses.

Teises sama grupi mängus viis Stefano Denswil viimasel minutil Ajaxi AC Milani vastu juhtima, kuid võitu hollandlased siiski ei saanud. Neljandal üleminutil realiseeris Mario Balotelli penalti ja päästis Milanile 1:1 viigipunkti.