Poolajaks oli kahe mängu peale löödud vaid üks värav. Monaco pääses Kondogbia kauglöögist Arsenali vastu juhtima.

Teisel poolajal sahistati vähe rohkem. Monaco läks Berbatovi väravast juhtima 2:0 ja Arsenal ei olnud tunni ajaga löönud kordagi veel palli raamidesse. Pärast vahetusi siiski leiti mees, kes esimesel üleminutil skooris. Karistusala joonelt keerutas palli sisse Oxlade-Chamberlain. Monaco nõelas enne lõpuvilet korra veel. Kontrarünnakust vormistas 3:1 võidu Ferreira-Carrasco. Arsenal on väga keerulises seisus, Monacole kodus kahte väravat lüüa on paras ulme.

Vaata avakohtumise väravaid SIIT!

Leverkuseni Bayer alistas närvilise lõpuga kohtumises Madridi Atletico 1:0. Kohtumise ainsa värava lõi 57. minutil Hakan Çalhanoğlu. Mängus jagati 10 kollast kaarti, Atletico keskväljamees Tiago oli 77. minutil sunnitud kahe kollasega väljakult lahkuma.

Vaata kohtumise ainsat väravat SIIT!

Eelinfo:

Arsenal ja Monaco kohtuvad UEFA sarjades esmakordselt. Arsenali kauaaegne peatreener, juba 19. hooaega tüüri juures olev Arsene Wenger on varasemalt aastaid juhendanud ka Monaco meeskonda. Vähemalt Wengeri jaoks saab olema põnev taaskohtumine. Mõlemad meeskonnad olid nädalavahetusel koduses liigas võidukad. Arsenal alistas võõrsil 2:1 Crystal Palace´i ja Monaco oli samuti võõrsil 1:0 üle Nice´ist.

UEFA.com lehel välja pakutud võimalikud koosseisud:

Arsenal: Ospina; Chambers, Mertesacker, Koscielny, Monreal; Coquelin, Cazorla; Welbeck, Özil, Sánchez; Giroud.

Monaco: Ubašić; Fabinho, Abdennour, Wallace, Kurzawa; Dirar, João Moutinho, Kondogbia, Bernardo Silva, Ferreira-Carrasco; Berbatov.

---------------

Madridi Atletico on mullune Meistrite liiga finalist. Leverkusenil on Hispaania klubidega viimasel ajal halvasti läinud, neli järjestikust play-off vastasseisu on kahe mängu summas lõppenud kaotusega. Nädalavahetusel tegi Leverkusen võõrsil 2:2 viigi Ragnar Klavani koduklubi Augsburgiga, Atletico oli Hispaania liigas koduväljakul 3:0 üle UD Almeriast.

Leverkusen: Leno; Castro, Spahić, Papadopoulos, Wendell; Reinartz, Rolfes; Bellarabi, Çalhanoğlu, Son; Drmić.

Atlético: Moyà; Juanfran, Godín, Miranda, Siqueira; Saúl, Gabi, Tiago, Raúl García; Griezmann, Mandžukić.