Inter pääses kohtumist juba 2. minutil Javier Zanetti tabamusest juhtima. Kuus minutit hiljem niitis Tottenhami puurivaht Heurelho Gomes itaallaste mängija trahvikastis maha, teenis punase kaardi ja Inter sai penalti, mille realiseeris Samuel Eto'o. Kui 14. ja 35. minutil tegid skoori vastavalt Dejan Stankovic ja Eto'o, tundus, et mäng ongi tehtud. Teisel poolajal lõi Gareth Bale inglaste kasuks kolm väravat tagasi, ent siis sai mänguaeg otsa. Inter teenis kodus 4:3 võidu.

Teises A-alagrupi kohtumises tegid Enschede Twente ja Bremeni Werder 1:1 viigi.

B-alagrupis jätkab täiseduga Lissaboni Benfica 2:0 alistanud Lyoni Olympique. Prantslastele järgneb Tel Avivi Hapoelist 3:1 üle olnud Gelsenkircheni Schalke. Saksa klubi kaks väravat kanti Rauli arvele.

C-alagrupis võitis Manchester United 1:0 Bursaspori ja Glasgow Rangers tegi 1:1 viigi Valenciaga.

D-alagrupis alistas Barcelona liidrite duellis tänu Lionel Messi kahele tabamusele 2:0 Kopenhaageni. Grupi teises kohtumises tegid Ateena Panathinaikos ja Kaasani Rubin väravateta viigi.

90.+1. Gareth Bale 4:3
Eemaldamine: 8. Heurelho Gomes (Tottenham)

52. Lisandro Lopez 2:0
Eemaldamine: 44. Nicolas Gaitan (Benfica)

Enne mänge:

Manchester United, kelle viimase aja uudised on seotud olnud vaid Wayne Rooney rahulolematusega klubis, võõrustab Bursaspori. Rooney eemalejäämisel loodab ManU peatreener Alex Ferguson, et mängus Bursasporiga on hoopis nende bulgaarlasest ründaja Dimitar Berbatov see, kes suudab üle mängida vastaste väravas seisva kaasmaallase Dimitar Ivankovi.

D-alagrupis üritab oma võitudeseeriat jätkata Kopenhaagen, kes sõidab külla Barcelonale. Alagrupi esimeses kahes kohtumises pole veel keegi Taani klubile väravat suutnud lüüa, kuid Kataloonia meeskonnal eesotsas Lionel Messiga peaks olema piisavalt ründejõudu, et Kopenhaageni väravasuu lahti muukida.