Nädal tagasi toimunud avamängu 1:0 võitnud Inter asus Moskvas juhtima juba kuuendal minutil, kui värava lõi hollandlane Wesley Sneijder.

CSKA lootused edasipääsu üritada kustusid juba teise poolaja alguses, kui Chidi Odiah teenis punase kaardi. Inter mängis viimati poolfinaalis 2003. aastal, kui jäädi alla AC Milanile.

Sel hooajal mängib Inter poolfinaalis Barcelonaga, esimene kohtumine peetakse 20. aprillil Itaalias.

Tänased algkoosseisud:

Moskva CSKA: Igor Akinfejev; Aleksei Berezutsky, Vassily Berezutski, Sergei Ignaševitš, Georgi Tšennikov; Keisuke Honda, Deividas Semberas; Pavel Mamajev, Alan Dzagojev, Mark Gonzalez; Tomas Necid.

Milano Inter: Julio Cesar; Maicon, Lucio, Walter Samuel, Javier Zanetti; Esteban Cambiasso, Wesley Sneijder, Dejan Stankovic; Samuel Eto'o, Diego Milito, Goran Pandev