Skandaalid fännidega algasid juba enne kohtumist, kui mitmed Legia ultrafännid kokkupuutes kohalikega vigastusi said ning politseil olukorda lahutada tuli. Staadionil oli kodumeeskonna ultratel omakorda "kolleegidele" suunatud silt "Tänase mängu lõpp on ka sinu elu lõpp. Ma ei ole slaavlane, ma olen albaanlane."

Kohtumise teisel poolajal läksid asjad veelgi tulisemaks, kui Kukesi esialgu 49. minutil seisuks 1:1 tegi ning Legia kaks minutit hiljem taas juhtohjad haaras. Seejärel hakkas Poola klubi mängijate suunas lendama kive, misläbi sai tabamuse vastu pead Slovakkia poolkaitsja Ondrej Duda.

Koheselt pärast seda ka mäng katkestati ning kuigi ametlikke otsuseid veel tehtud pole, peetakse tõenäoliseks, et Eesti koondislase Henrik Ojamaa mängijaõigusi omavale Legiale antakse kohtumise eest 3:0 võit. Samuti ootab kodumeeskonda Kukesit ees suurem rahatrahv ning ei ole välistatud, et nad eurosarjast üldse välja visatakse.