D-alagrupp
Bayern ei andnud City'le mingit võimalust. Frank Ribery viis juba seitsmendal minutil sakslased juhtima. Teisel poolajal lisasid skoori Thomas Müller ja Arjen Robben. Kaugel ei olnud ka mitu järgmist väravat. City auvärava lõi Alvaro Negredo lõpuminutitel.

Moskva CSKA alistas Plzeni Viktoria tasavägises lahingus 3:2.

Seis: Bayern 6, Manchester City 3, CSKA 3, Plzen 0

C-alagrupp
Paris Saint Germain oli kindlalt 3:0 üle Benficast. Zlatan Ibrahimovici arvele jäi kaks tabamust.

Olympiacos alistas Anderlechti 3:0. Kõik väravad lõi Konstantinos Mitroglou.

Seis: PSG 6, Olympiacos 3, Benfica 3, Anderlecht 0

B-alagrupp
Madridi Realil ei tekkinud Kobenhavni vastu probleeme, vastased alistati 4:0. Cristiano Ronaldo arvele jäi kaks väravat. Ka Angel Di Maria lõi kaks.

Juventus ja Galatasaray mängisid 2:2 viiki. Vanameister Didier Drogba sai värava kirja.

Seis: Real 6, Juventus 2, Kobenhavn 1, Galatasaray 1

A-alagrupp:
Manchester United asus Danny Welbecki väravast küll juhtima, kuid Taisoni tabamus 76. minutil viigistas kohtumise.

Bayer Leverkusen võttis üleminuti väravast Real Sociedadi üle 2:1 võidu.

Seis: Šahtar 4, ManU 4, Leverkusen 3, Sociedad 0

Manchester City 1:3 Müncheni Bayern

Moskva CSKA 3:2 Viktoria Plžen