Euroopa liiga viimases eelringis kohtusid Liverpooli legendi Steven Gerrardi hoolealused Venemaa klubi FC Ufaga. Rangers läks võõrsil toimunud korduskohtumisele vastu 1:0 eduseisust.

Šotimaa klubi asus 9. minutil Ejaria väravast juhtima. Dmitri Sjusjev viigistas seisu 32. minutil. Rangersi olukorra tegi keerulisemaks Alfredo Morales, kes suutis ühe minutiga kaks kollast kaarti teenida. Kõigepealt tegi ta vea Veroljub Salaticile ja kohtuniku otsuse vastu protesteerides sai ta teise kollase, mis tähendas ära saatmist.

Rangers jäi teisel poolajal veel üheksakesi, kui 66. minutil sai Jon Flanagan oma kohtumise teise kollase kaardi. Venemaa klubi ei suutnud ülekaalu ära kasutada ja kohtumine lõppes 1:1 viigiga. Kahe mängu kokkuvõttes pääses Šotimaa klubi seisuga 2:1 Euroopa liiga alagrupiturniirile.

Steven Gerrardi treenerikarjäär on alanud edukalt, kui Rangers pole tema käe all esimese 12 kohtumisega pidanud kaotust tunnistama.