Juventus asus kohtumist juhtima 65. minutil, kui Cristiano Ronaldo realiseeris suurepärase löögiga Leonardo Bonucci söödu. Juventusel oli mitmeid võimalusi eduseisu suurendamiseks, kuid rohkem võimalusi ära ei suudetud kasutada.

Mängu tõid muutuse Unitedi peatreeneri Jose Mourinho vahetused. 86. minutil viigistas karistuslöögist seisu vahetusest sekkunud Juan Mata. Normaalaja viimasel minutil lõi Juventuse kaitsja Alex Sandro karistuslöögi olukorras õnnetult omavärava.

Teises H-alagrupi kohtumises alistas Valencia kodus Santi Mina kahe värava toel 3:1 Young Boysi.

Suureskoorilised võidud said kirja Manchester City ja Madridi Real. Valitsev Inglismaa meister oli 6:0 parem Donetški Šahtarist. Madridi Real võitis võõrsil 5:0 Viktoria Plzenit.

Suurepärase tagasituleku tegi ka Saksmaa klubi TSG 1899 Hoffenheim, kui 0:2 kaotusseisust suudeti vaatamata kümnekesi mängimisele võidelda välja 2:2 viik.

ENNE KOHTUMIST:

Juventus jätkab seni täiseduga, võõrsil oldi Manchesterist üle 1:0. Kahe nädala taguses mängus lõi ainsa värava Paulo Dybala. Eeldatav põnevusmäng algab Eesti aja järgi kell 22, Delfi vahendab sündmuste kulgu operatiivselt, tekstipõhise otseblogi vahendusel.