24-aastase itaallase tabamus sündis 31. minutil ehk vaid 10 minutit pärast seda, kui Luis Suarez oli katalaanid juhtima viinud.

Londoni Arsenal sai sarnaselt Manchesteri klubidele avavoorus kaotuse, tunnistades võõrsil Zagrebi Dinamo 2:1 paremust. 40. minutil jäi Arsenal seejuures arvulisse vähemusse, kui teise kollase kaardi tõttu pidi väljakult lahkuma Olivier Giroud.

Inglastele tõi ainsa võidu Londoni Chelsea, kes lõi kodus 4:0 Tel Avivi Maccabit.

Peterburi Zeniit sai võõrsil väärt 3:2 võidu Valencia üle, Vene klubi kaks esimest väravat lõi Hulk.

Nii Gent kui Kiievi Dünamo võitlesid kodus mõnevõrra üllatuslikult viigi välja vastavalt Lyoni ja Porto vastu. Saksa klubid said aga kolmeväravalised võidud, sest Leverkuseni Bayer alistas 4:1 Borisovi BATE ja Müncheni Bayern 3:0 Olympiakose.

Alessandro Florenzi supervärav Barcelona vastu:

Meistrite liiga tänaste mängude tulemused:

E-alagrupp:
AS Roma - Barcelona 1:1 (1:1)
31' Alessandro Florenzi - 21' Luis Suarez
Leverkuseni Bayer - BATE 4:1 (1:1)
4' Admir Mehmedi, 47', 75' Hakan Calhanoglu, 59' Javier Hernandez - 13' Nemanja Milunovic

F-alagrupp:
Kiievi Dünamo - FC Porto 2:2 (1:1)
20' Oleg Gusev, 89' Vitali Bujalski - 23', 81' Vincent Aboubakar
Londoni Chelsea - Tel Avivi Maccabi 4:0 (2:0)
15' Willian, 45' Oscar (pen), 59' Diego Costa, 79' Cesc Fabregas

G-alagrupp:
Zagrebi Dinamo - Arsenal 2:1 (1:0)
24' Alex Oxlade-Chamberlain omavärav, 58' Junior Fernandes - 79' Theo Walcott
Punane kaart: 40' Olivier Giroud (Arsenal)
Olympiakos - Müncheni Bayern 0:3 (0:0)
52' Thomas Müller, 89' Mario Götze, 90' Thomas Müller (pen)

H-alagrupp:
Valencia - Peterburi Zeniit 2:3 (0:2)
55' Joao Cancelo, 73' Andre Gomes - 9', 45' Hulk, 76' Axel Witsel
Gent - Lyon 1:1 (0:0)
68' Danijel Milicevic - 58' Chrisophe Jallet
Punane kaart: 41' Brecht Dejaeghere (Gent)