Barcelona valitses kohtumist algusest lõpuvileni, kuid suutis väravateni jõuda alles mängu viimasel veerandtunnil. Messi jõudis sihile 78. ja 81. minutil, kolmanda palli lõi Bayerni väravasse Neymar, kui käis juba kohtumise neljas lisaminut.

Barcelonal oli juba avapoolajal ridamisi häid võimalusi, ent siis tõusis sakslaste päästeingliks väravavaht Manuel Neuer, kes hiilgas mitme suurepärase tõrjega. Näiteks ei suutnud sakslast üle mängida väravavahiga üks-ühe vastu pääsenud Luis Suarez.

Kohtumise lõpuks olid pealelöögid Barcelona kasuks 17:8, sealjuures värava raamidesse koguni 8:0! Seeria korduskohtumine peetakse 13. mail Münchenis.

Algkoosseisud: BARCELONA: Ter Stegen, Alves, Pique, Mascherano, Alba, Busquets, Rakatic, Iniesta, Suarez, Messi, Neymar. BAYERN: Neuer, Rafinha, Boateng, Benatia, Bernat, Alonso, Lahm, Schweinsteiger, Thiago, Müller, Lewandowski.