Hädasti võitu vajanud PSG asus 37. minutiks Juan Bernat` ja Neymari väravatest 2:0 juhtima. Avapoolaja teisel lisaminutil teenis Liverpool penalti, mille realiseeris James Milner, kuid päästvat viigiväravat inglastel enam lüüa ei õnnestunud.

Kuna Napoli võitis samal ajal Dries Mertensi kahe tabamuse abil Crvena Zvezdat 3:1, on itaallastel nüüd grupi liidrina 9 punkti. Teiseks tõusnud PSG-l on 8 ja Liverpoolil 6 silma.

Selle põneva alagrupi viimases voorus võõrustab Liverpool Napolit ja Crvena Zvezda PSG-d.

B-grupis sai üliolulise võidu Tottenham, alistades taanlase Christian Erikseni 80. minuti väravast Milano Interi 1:0. Enne viimast vooru on esikoha kindlustanud Barcelonal - alistas täna PSV 2:1 - 13 punkti ning Interil ja Tottenhamil võrdselt 7 silma.

Põhja-Londoni klubi seis on aga endiselt väga keeruline, sest kui Inter võõrustab viimases mängus PSV-d, siis Tottenham sõidab külla Barcelonale.

A-grupist tagasid täna edasipääsu Madridi Atletico ja Dortmundi Borussia, D-grupis Porto ja Schalke.