Liverpooli jaoks algas kohtumine valusalt, kui juba 5. minutil eksis kaitses rängalt Dejan Lovren ning Wissam Ben Yedder viis külalised juhtima.

21. minutil suutis Roberto Firmino aga seisu viigistada ning 37. minutil viis Mohamed Salah juba Liverpooli juhtima. 42. minutil oli Firminol suurepärane võimalus veelgi Liverpooli eduseisu suurendada, kuid brasiillane lõi penalti posti.

Teisel poolajal Liverpooli hoog rauges ning 72. minutil tõi Carlos Correa tabloole viiginumbrid. Selle skooriga kohtumine ka lõppes. Klavan vaatas tervet matši vahetusmängijate pingilt.

Tipphetked:

Jürgen Kloppi intervjuu:

E-alagrupi teises kohtumises tegid Maribor ja Moskva Spartak esimese koduväljakul 1:1 viigi.

Kui Liverpool pidi avamängus leppima viigiga, siis teised Inglismaa klubid olid võidukad: Manchester City alistas 4:0 Feyenoordi ning Tottenham 3:1 Dortmundi Borussia.

Tiitlikaitsja Madridi Real oli koduplatsil 3:0 parem APOEList. Võitjate ridades lõi kaks väravat Cristiano Ronaldo.

Kõik kolmapäevased kohtumised:

E-alagrupp

Liverpool - Sevilla 2:2 (21. Firmino, 37. Salah - 5. Ben Yedder, 72. Correa)
Maribor - Moskva Spartak 1:1 (85. Bohar - 59. Samedov)

F-alagrupp

Donetski Šahtar - Napoli 2:1 (15. Taison, 58. Ferreyra - 71. pen. Milik)
Feyenoord - Manchester City 0:4 (2., 63 Stones, 10. Agüero, 25. Jesus)

G-alagrupp

Porto - Beşiktaş 1:3 (21. Tošic ov. - 13. Talisca, 28. Tosun, 86. Babel)
RB Leipzig - Monaco 1:1 (32. Forsberg - 34. Tielemans)

H-alagrupp

Tottenham Hotspur - Borussia Dortmund 3:1 (4. Hueng-Min Son, 15., 60. Kane - 11. Jarmolenko)
Real Madrid - APOEL 3:0 (12., 51. pen Cristiano Ronaldo, 61. Sergio Ramos)