Liverpool alistas C-alagruppi juhtinud Napoli 1:0. Inglaste võiduvärava lõi Anfieldi staadionil Mohamed Salah 34. minutil.

Kuna Prantsusmaa tippklubi Paris Saint Germain alistas samal ajal võõrsil Crvena Zvezda 4:1, võitsid prantslased alagrupi ning teisena sai edasi Liverpool.

B-alagrupis suutis Tottenham võõrsil Barcelona vastu välja võidelda 1:1 viigi - päästva viigivärava lõi 85. minutil Lucas Moura - ning sellest piisas, et hispaanlaste järel ja Milano Interi ees teine koht saavutada. Inter mängis oma võimalused maha, kui piirdus koduväljakul PSV Eindhoveni vastu 1:1 viigiga.

Nii Tottenham kui Inter lõpetasid 8 punktiga ning ka omavahelised mängud olid viigis, kuid enamlöödud väravad andsid edasipääsu Põhja-Londoni klubile.