Liverpool alustas kohtumist märksa teravamalt, ent avaväravani jõudis üllatuslikult hoopis Spartak, kui 23. minutil realiseeris Fernando karistuslöögi. Ebaõnnestunult mängis selles olukorras Liverpooli puurivaht Loris Karius, sest brasiillase kauglöök lendas peaaegu värava keskele.

Kaheksa minutit hiljem seadis Philippe Coutinho tabloole viigi, saates Sadio Mane hiilgava söödu järel palli võrku, kuid võiduväravat Liverpoolil täna lüüa ei õnnestunudki.

Klavan oli mängule üles antud varumehena ega pääsenud väljakule. Liverpooli peatreener Jürgen Klopp usaldas keskkaitsesse Dejan Lovreni ja Joel Matipi.

Teises E-alagrupi mängus alistas Sevilla koduväljakul Maribori 3:0, kübaratrikiga sai hakkama Wissam Ben Yedder. See tulemus tähendab, et kahe vooru järel on Sevillal liidrina 4 punkti, Liverpoolil ja Spartakil on võrdselt 2 ning Mariboril 1 punkt.