Portugallase 48. minuti tabamusest võitis Madridi Real teisipäeva õhtul 2:0 FC Kopenhaagenit, aravärava lõi 25. minutil Luka Modric.

Ronaldo ei saa oma rekordist hoolimata oma mänguga siiski täielikult rahule jääda, sest 90. minutil eksis ta penaltil, mille Kopenhaageni väravavaht Johan Wiland tõrjus.

"Ta on natuke vihane, et ta penaltit ei realiseerinud. Kuid ta lõi järjekordse tähtsa värava ja mängis muidu hästi," kiitis Reali peatreener Carlo Ancelotti pressikonverentsil.

Reali kaks väravat tähendab ühtlasi seda, et klubi viigistas Meistrite liiga rekordi alagrupiturniiri väravate arvestuses, milleks on 20 väravat.

Play-off'i 16 parema hulka pääseti B-alagrupi liidritega, võttes 18 võimalikust punktist 16.