Cristiano Ronaldo karjääri 95. Meistrite liiga värav viis Reali 17. minutil juhtima, kuid kaks minutit enne poolajavilet kõmmutas Pierre-Emerick Aubameyang 1:1 viigi, palli aitas väravasse Reali kaitsja Raphael Varane, kuid omaväravat ta siiski kirja ei saanud.

Varane 68. minuti väravast haaras Real taas juhtohjad, kuni Andre Schürrle 87. minutil lõppskoori vormistas. Viiendat korda järjest ei suutnud Real Dortmundist nende koduplatsil jagu saada.

Tabeliseis F-grupis: 1. Dortmund 4 punkti (väravate vahe 8:2), 2. Real 4 (4:3), 3. Lissaboni Sporting 3, 4. Varssavi Legia 0. Teises mängus oli Sporting kodus Poola klubist üle 2:0.

Teise järjestikuse võidu sai kirja valitsev Inglise meister Leicester City, kes alistas kodus FC Porto 1:0. Mängu ainsa värava lõi 25. minutil alžeerlane Islam Slimani. Kuna FC Kopenghagen nahutas 4:0 belglaste Club Brugge'i, näeb G-grupi tabel välja järgmine: 1. Leicester 6, 2. Kopenhagen 4, 3. Porto 1, 4. Club Brugge 0.