AS Roma asus võõrsil FC Porto vastu esimesel poolajal Felipe omaväravast juhtima, kuid debüüdi teinud Thomas Vermaeleni teise kollase kaardi tõttu jäädi avapoolaja lõpus vähemusse. Porto jõudis küll tänu Andre Gomesi penaltile viigini, kuid enamaks portugallased võimelised polnud. 1:1 jätab aga põnevuse õhku ka korduskohtumiseks.

Kindlasti tuleb väga põnev korduskohtumine Monacos - nimelt suutis Villarreal kodus Monacole 1:2 kaotada ning on nüüd selg vastu seina.

Kõige rohkem väravaid löödi Glasgow, kus kohalik Celtic alistas Hapoel Beer Sheva 5:2. Celtic võitis poolaja 3:0, ent lasi külalistel tulla 3:2 peale. Brendan Rodgersi hoolealused lõid aga veel kaks väravat ja võtsid kindla võidu.

Teistes kohtumistes alistas Ludogrets kodus 2:0 Viktoria Plženi ning Varssavi Legia sama tulemusega võrsil Dundalki.