Ludogorets šokeeris Inglismaa suurklubi 3. minutil kiire avaväravaga, kui Simon Mignolet hädisest tõrjest tagasi põrkunud palli koksas väravavõrku Dani Abalo. Ricki Lamberti 8. ja Jordan Hendersoni 37. minuti väravatest läks Liverpool 2:1 juhtima, kuid kaks minutit enne normaalaja lõppu viigistas nurgalöögist peaga seisu Georgi Terziev.

Kuna Basel kaotas Madridi Realile 0:1, jäi Liverpooli lootus edasipääsule elama, kuid viimases voorus on just need kaks klubi omavahel vastamisi. Baselil on teisena tabelis 6, Liverpoolil kolmandana 4 silma.

Kübaratrikiga sai täna hakkama Mario Mandžukic, kes vedas Madridi Atletico kodus 4:0 võidule Piraeuse Olympiakose vastu. Madridi Reali Baseli üle 1:0 võidule löönud Cristiano Ronaldo tõusis 71 väravaga Meistrite liigas Rauliga ühele pulgale ning jääb Messi teisipäeval püstitatud rekordist (74) maha vaid kolme tabamusega.

Üle nelja aasta sai Meistrite liigas jala valgeks Carlos Tevez, kes aitas Juventusel võõrsil 2:0 võita Malmöt. Sellega tõusis samuti raskustes olnud Juventus A-grupis teisele kohale, edestades Olympiakost kolme silmaga.

Edasipääsu play-off'i tagasid tänaste mängudega Atletico, Arsenal ja Leverkusen. Varem oli koht 16 parema seas kindlustatud Madridi Realil, Dortmundi Borussial, Müncheni Bayernil, PSG-l, FC Barcelonal, FC Portol, Donetski Šahtaril ja Londoni Chelseal.