Thiago Alcantara avas Bayerni väravaarve 14. minutil ning poolajaks juhiti juba 5:0. Jala said veel valgeks Jerome Boateng (21. min), Thomas Müller (36. min) ning Robert Lewandowksi (27. ja 40. min).

Porto alustas teist poolaega paremini ning lõi 73. minutil Jackson Martinezi jalast ühe värava tagasi. Piisanuks veel kahest väravast, et Portugali klubi siiski veerandfinaalis suurüllatuse sepistaks ja ise edasi pääseks, kuid 87. minutil jättis Ivan Marcano teine kollane kaart Porto platsile kümnekesi ning Xabi Alonso vormistas 88. minutil lõppskoori.

Kokkuvõttes seega 7:4 võiduga edasi Bayern ning Pep Guardiolale jääb ilmselt töökoht alles.

Teises mängus oli Barcelona mõlema värava autoriks Neymar - esimesele andis 14. minutil söödu Andres Iniesta, teisele 34. minutil Diego Alves. Avamängu 3:1 võitnud Barcelona pääses seega edasi poolfinaali 5:1 võiduga.