AEK tegi eile koduplatsil Ungari tšempioni MOL Vidiga (endine Videoton) 1:1 viigi ning läks kahe matši kokkuvõttes 3:2 eduga edasi. Kreeka klubi lõpetas mängu sealjuures 80. minuti punase kaardi tõttu vähemuses, lõpuvile järel eemaldati veel üks AEK mängija, mis tähendab, et alagrupiturniiri alustavad need mehed mängukeeluga.

Amsterdami Ajax tegi küll kordusmängus Kiievi Dinamoga väravateta viigi, kuid hoolimata sellest oli mäng haarav ja võimalusterohke. Hollandlased olid avamängu 3:1 võitnud ning kontrollisid ka korduskohtumist hästi, tabades lausa kolmel korral väravaraame: avapoolajal saatis Serbia koondislane Dušan Tadić näiteks penalti posti.

Esimest korda klubi ajaloos jõudis nii kaugele Berni Young Boys, kes suutis avamängu 1:1 viigi järel võõrsil väikese üllatusena 2:1 alistada Zagrebi Dinamo. Dinamo varajase avavärava järel tõusis Šveitsi klubi kangelaseks kogenud 34-aastane prantslane Guillaume Hoarau, kes tegi skoori 64. ja 66. minutil, pöörates vastasseisu pea peale.

Täna hilisõhtul peetakse kolm viimast Meistrite liiga eelringide kohtumist: RB Salzburg võtab kodus vastu Belgradi Crvena zvezda (avamäng 0:0), Thessaloniki PAOK kohtub Benficaga (avamäng 1:1) ning PSV BATE-ga (PSV võitis esimese kohtumise 3:2).

Meistrite liiga alagruppide koosseisud loositakse neljapäeva õhtul.