Hispaania liiga mullune neljas meeskond Sevilla, kes oli avamängus Türgis võitnud Istanbuli Basaksehiri 2:1, tegi koduväljakul 2:2 viigi. Eljero Elia viis türklased avapoolajal juhtima, kuid Sergio Escudero ja Wissam Ben Yedderi väravad seadsid 75. minutiks tabloole Sevilla eduseisu 2:1. Sellega polnud aga mäng sugugi lõppenud, sest 82. minutil Edin Visca viigistas ning lõpuminutil tuli Sevillal üle elada suur ehmatus, sest Emre Belozoglu karistuslöök raksatas latti. Türklaste 3:2 võit oleks just nemad alagrupiturniirile viinud.

Serie A eelmise hooaja kolmas meeskond Napoli alistas ka Prantsusmaal Nice`i 2:0 ja pääses edasi üldskooriga 4:0. Eile lõid värava Callejon ja Lorenzo Insigne.

Kreeka meister Olympiakos võitis võõrsil horvaatide Rijekat 1:0 ning oli kahe mängu kokkuvõttes parem 3:1. Tähtsa värava lõi korduskohtumises Saksamaa koondislane Marko Marin.

Alagrupiturniirile jõudis ka Sloveenia meister Maribor, kes sai kodus Mitja Vileri värava abil jagu Beer-Sheva Hapoelist 1:0. Üldseis jäi 2:2, kuid võõrsil löödud värava reegli abil jõudis edasi Maribor.

Šotlaste Glagow Celtic, kes oli avamängus võitnud kasahhide Astanat 5:0, kaotas küll võõrsil 3:4, ent murdis 8:4 üldeduga alagrupiturniirile.

Täna õhtul seisab Ragnar Klavani koduklubil Liverpoolil ees kordusmäng Hoffenheimiga, keda Saksamaal 2:1 võideti. Kohtumine algb kell 21.45.