PSG tegis kodupubliku ees fantastilise mängu ning võitis juba avapoolaja 2:0 - 18. minutil viis sünnipäevalaps Angel Di Maria prantslased karistuslöögist juhtima, 40. minutil lõi Julian Draxler kontrarünnakust teise värava. Teise poolaja kümnendal minutil seadis Di Maria järjekordse kontra järel tabloole juba 3:0 ja 71. minutil vormistas Edinson Cavani lõppseisuks 4:0. Lõpuminutitel oli hea võimalus ka Barcelonal, kuid Samuel Umtiti pealöök lendas nurgalöögi järel posti.

Benfica sai Dortmundi Borussia vastu koduväljakul 1:0 algedu. Ainsa värava lõi Konstantinos Mitroglou teise poolaja kolmandal minutil. Sakslaste parima võimaluse nurjas 58. minutil Pierre Aubameyang, kes ei suutnud penaltit realiseerida.

Kolmapäeval tulevad platsile Müncheni Bayern ja Londoni Arsenal ning Madridi Real ja Napoli. Järgmisel nädalal näeme vastasseise Leverkusen - Madridi Atletico, Manchester City - Monaco, Porto - Juventus ja Sevilla - Leicester City.