Suduva edu aluseks oli Curacao mehe Rigino Cicilia kübaratrikk: Suduva ründaja lõi kolm väravat juba esimese 18 minutiga. Väärtusliku võõrsilvärava lõi APOEL mängu lõppfaasis.

Leedukate ootamatu edu paneb küüsi närima ka Eesti meistri FC Flora: nimelt kaotasid florakad oma Meistrite liiga avamängus Iisraeli tšempionile Beer-Sheva Hapoelile kodus 1:4 ning omab seega kordusmänguks väga õhkõrna võimalust edasipääsuks. Kaotuse korral läheb Flora Euroopa liigas kokku just Suduva ja APOEL-i paari kaotajaga.

APOEL-i näol on tegemist Euroopa mõistes tugeva keskmikuga: viiel hooajal järjest on kas Meistrite liigas või Euroopa liigas alagrupiturniirile jõutud, Meistrite liiga alagrupis mängiti ka möödunud hooajal. 2012. aastal jõuti üllatuslikult Meistrite liigas välja lausa veerandfinaali.

Korraliku tulemusega sai hakkama ka Läti meister Jurmala Spartaks, kes viigistas kodus 0:0 serblaste Crvena zvezdaga.