Markel Susaeta viis hispaanlased 10. minutil juhtima, ent avapoolaja lõpuminutitel suutis Piotr Trochowski viigistada ja 59. minutil viis Raul Bobadilla Augsburgi 2:1 juhtima. Saksamaa klubi edunumbrid püsisid tablool kuni 83. minutini, mil Aritz Aduriz lõi 2:2. Kulus veel kolm minutit ning sama mees lõi ka Bilbao võiduvärava. Klavan tegi täna kaasa terve kohtumise.

Kuna teises sama alagrupi mängus alistas FK Partizan võõrsil 2:1 AZ Alkmaari, muutus Augsburgi olukord väga keeruliseks. Viimase vooru eel on edasipääsu kindlustanud Athleticul 12 punkti, Partizanil 9, Augsburgil 6 ja AZ-l 3 punkti.

Augsburg vajab viimases voorus võõrsil Partizani vastu võitu ning vähemalt tulemusega 3:1, sest just sellise skooriga kodus serblastele kaotati.