Juventusel oli avamängust all 3:1 võit ja lootused edasipääsuks väga head. Lausa suurepärane tundus seis korduskohtumise teisel minutil kui David Trezeguet viis Juventuse võõrsil 1:0 juhtima. Kahe mängu summas oli Juventus peal 4:1.

Aga jällegi suutis meeskond kõik ilusa halvaks pöörata, nagu ka viimases Itaalia liiga kohtumises kui autsaider Siena vastu anti käest 3:0 eduseis.

Fulham lõi kaks väravat tagasi avapoolajal ja kaks korda skooriti ka teisel poolajal. 4:1 võidu ja edasipääsu vormistas 82. minutil Clint Dempsey. Alates 27. minutist mängis Juventus kümnekesi, sest punase kaardi teenis keskkaitsja Fabio Cannavaro.

Lisaks Fulhamile tagasid õhtu varasemates kohtumistes edasipääsu Lissaboni Benfica (võõrsil alistati viimase minuti väravast 2:1 Marseille), Valenica (võõrsil tehti 4:4 viik Werderiga, kübaratrikk David Villa´lt) ja Liege´i Standard (kodus alistati 1:0 Panathinaikos).