Bayern jäi eile juba 20. minutil Medhi Benatia eemaldamise järel vähemusse, kuid juhtis veel viis minutit enne lõpuvilet 2:1. Kodumeeskonna päästeingliks kerkis Sergio Agüero, kelle kaks lõpuminutite väravat tagasid Cityle Meistrite liigas üliolulise 3:2 võidu.

"Ma olen nii uhke, et me mängisime Inglismaal ühe tugevama meeskonna vastu kümnekesi ning suutsime mängu domineerida. Paraku tegime kaks viga, mis maksid meile kaotuse. Mul on kahju eeskätt oma mängijatest, nad ei väärinud seda kaotust," sõnas Guardiola mängu järel, vahendab goal.com.

12 punkti kogunud Bayern on juba edasipääsu play-offi taganud. Teise koha eest võitlevad Manchester City, AS Roma ja CSKA, kellel kõigil on 5 punkti. Roma võõrustab seejuures viimases voorus Manchester Cityt, CSKA-l seisab ees kohtumine Münchenis.