Celtic võitis eelmisel nädalal play-off'i avamängu 5:0 ning sai kordusmängule vastu minna suhteliselt kindlalt. Suur enesekindlus oleks šotlastele peaaegu kätte maksnud.

Astana asus koduväljakul kohtumist juhtima 26. minutil, kui omavärava sai kirja Kristoffer Ajer. Peagi oli tablool viik, kui Scott Sinclair lõi Celticu poolel värava 33. minutil.

Teise poolaja alguses algas aga Astana show. Esmalt lõi 48. minutil värava Serikžan Mužikov, 49. minutil jõudis tabamuseni Patrick Twumasi ning 69. minutil lõi Twumasi oma teise värava.

Celtic sai aga šokist üle ning kohtumise lõpus vormistasid Olivier Ntcham (80. minutil) ja Leigh Griffiths (90. minutil) kahe mängu kokkuvõttes Celticule kindla 8:4 võidu.