Kohtunik kamandas mängijad riietusruumi, kui mängitud oli 41. minutit ning seis veel 0:0. Kümne minuti pärast lubati pallurid väljakule tagasi ning mäng jätkus. Tottenham võitis kohtumise 1:0.

Kõik kolm fänni kandsid audioseadmete tootja BassBuds logo, kelle kõrvaklappe saab soetada ka klubi ametliku kodulehe kaudu. BassBudsi esindajad eitasid oma seotust juhtunuga ning kinnitasid, et see polnud nende PR-trikk.

Üks fännidest jõudis enne kinni nabimist väljakul viibida lausa nii kaua, et sai Tottenhami poolkaitsja Erik Lamelaga pilti teha.

Vahetult enne mängu jätkumist kuvati staadioni suurele ekraanile teade "Palun ärge jookske väljakule. Teid arreteeritakse ning te saate järgmisteks matšideks staadionikeelu. See on kriminaalkuritegu ning politsei esitab teile süüdistuse".