FOTOD: Juventus võitis Meistrite liiga veerandfinaalis Barcelonat 3:0!

(95)

UEFA jalgpalli Meistrite liigas tehti teisipäeva õhtul algust veerandfinaalidega, kui Torino Juventus alistas koduväljakul FC Barcelona 3:0. Kuna Dortmundi Borussia meeskonna bussi lähedal toimusid mängu eel plahvatused, lükati Dortmundi ja AS Monaco veerandfinaalmäng kolmapäevale.

Dortmundis juhtunud intsidendist saab lähemalt lugeda siit: FOTOD: Dortmundi Borussia meeskonna bussi lähedal toimusid plahvatused, Meistrite liiga mäng jäeti ära!

Juventus tegi Barcelona vastu unelmate alguse ning pääses juba 22. minutiks 2:0 juhtima. Mõlemad väravad lõi 23-aastane argentiinlane Paulo Dybala.

Kuigi teist poolaega alustas Barcelona raevukate rünnakutega, jõudis sihile taas Juventus - 55. minutil tõusis Giorgio Chiellini nurgalöögi ajal kõige kõrgemale ja suunas palli peaga posti põrkest väravasse.

Hispaanlased küll üritasid kõvasti, kuid Torinos neil väravani jõuda ei õnnestunud. Paarkümmend minutit enne lõpuvilet jättis kohtunik seejuures Barcelonale penalti andmata, kui Neymari pealelöök tabas karistusalas Chiellini kätt.

Kolmapäeval kell 19.45 algab Dortmundi ja Monaco mäng, kell 21.45 alustavad Madridi Atletico - Leicester City ja Müncheni Bayern - Madridi Real.

Meistrite liiga: Dortmund - Monaco, Juventus - Barcelona
Täname jälgimast!
Kas Barcelona suudab kordusmängus teistkordselt üliraskest seisust välja tulla? PSG vastu seda suudeti - võõrsil 0:4, kodus 6:1! https://twitter.com/ChampionsLeague/status/851897130688151552
Mäng on lõppenud Juventuse 3:0 võiduga!
Neli lisaminutit hakkavad täis tiksuma!
Itaallased on valvel ja nurgalöök ohtu ei kujuta.
Messi lööb müüri! Suarez teenis jätkuolukorrast nurgalöögi.
Barcelonale karistuslöök.
Barcelona palli valdamine on 66%, kuid sellest on vähe kasu. Mängu lõpuni jääb seitse minutit.
75. minut: Suarez lõi karistusala joonelt üle. Endiselt 3:0 Juventusele.
Neymari pealelöök blokeeritakse! Pall puutus ilmselgelt Chiellini kätt, kuid kohtuniku vile vaikib.
67. minut: Suarez lööb napilt mööda! Uruguailane sai suurepärase söödu karistusalasse, pööras ringi ja kõmmutas kohe peale.
Kui Juventus suudab taga nulli hoida, läheb hispaanlastel kordusmängus itaallaste tugeva kaitse vastu üliraskeks.
55. minut: Giorgio Chiellini nurgalöögi järel peaga posti põrkest - 3:0!
Aga kohe tulebki 3:0!
Higuain jäi ootamatult väravavahiga silmitsi, kuid ei suutnud Juventuse kolmandat väravat ära lüüa!
Buffon jõuab esimesena pallini ja päästis Juventuse halvimast. Barca on alustanud teist poolaega teravalt.
Juba teisel minutil avanes Lionel Messil võimalus, kui argentiinlane jõudis esimesena lahtise pallini. Pealelöök vuhiseb väravast mööda.
Teine poolaeg on alanud.
Avapoolaeg on lõppenud Juventuse 2:0 eduseisus. Igati õiglane tulemus hetkel.
Barcelona on tänavusel hooajal jätnud 50 mängu jooksul värava löömata vaid neljas matšis. https://twitter.com/ChampionsLeague/status/851878221620576259
Avapoolaja lõpuni jääb viis minutit. Juventus hoiab 2:0 eduseisu.
Dortmundi ja Monaco matš peetakse homme Saksamaa aja järgi algusega kell 18.45. https://twitter.com/ChampionsLeague/status/851868604492632064
22. minut: Paulo Dybala kõmmutas ühe puutega karistusala joonelt täpselt värava nurka. Imeilus värav! https://twitter.com/ChampionsLeague/status/851874672979443712
Juventus lööb 2:0!
Dortmundi jalgpalluril Marc Bartral sai plahvatustes vigastada käsi. Mehe elu ohus ei ole. https://twitter.com/BVB/status/851868377824059392
Buffon tegi fantastilise tõrje, nurjates Iniesta hiilgava võimaluse!
Avavärava autor Paulo Dybala:
7. minutil viis Juventuse juhtima Paulo Dybala värav!
Juventus lööb 1:0!
Juventuse ja Barcelona mäng on alanud.
Täna vaid üks kohtumine, sest Borussia - Monaco mäng lükati plahvatuste tõttu homsele!
Tere, jalgpallisõbrad! Kell 21.45 pannakse pall mängu Meistrite liiga veerandfinaalide avamatšideks paarides Dortmundi Borussia - Monaco ja Torino Juventus - Barcelona.