Kui Barcelona oli teisipäeval konkurentsist tõrjunud Müncheni Bayerni, siis kolmapäeval lõi Juventus auti tiitlikaitsja Madridi Reali. Torino klubi viigistas Hispaanias peetud poolfinaali kordusmängu 1:1 ja pääses finaali üldseisuga 3:2.

Real asus küll 23. minutil Cristiano Ronaldo realiseeritud penaltist juhtima (eelnevalt tegi Giorgio Chiellini karistusalas James Rodríguezi vastu vea), kuid 57. minutil lõi Reali kasvandik Álvaro Morata nurgalöögijärgsest olukorrast 1:1. Sellise tulemusega kohtumine lõppeski ning 12-aastase vaheaja järel Euroopa tugevaimas vutisarjas nelja hulka jõudnud Itaalia klubi tagas pääsme finaali.

Finaalmäng Juventuse ja Barcelona vahel toimub 6. juunil Berliini olümpiastaadionil.