Chelsea asus küll avapoolaja lõpuminutil Oscari väravast 1:0 juhtima, kuid mängu viimase kahekümne minutiga vastasid Baseli poolel Mohamed Salah ja Marco Streller.

Barcelona võitis avavoorus Lionel Messi kübaratriki abil kodus Ajaxit kindlalt 4:0. Teises H-alagrupi mängus suutis Glasgow Celtic AC Milani kuival hoida 83. minutit. Seejärel lõid kodus mänginud itaallased kaks väravat ja said 2:0 võidu.

Sakslaste Dortmundi Borussia jäi võõrsil alla Napolile 1:2. Avapoolaja lõpust alates mängisid sakslased Roman Weidenfelleri eemaldamise järel ka vähemuses. Teises sama grupi mängus sai Arsenal võõrsilt tähtsa võidu Marseille üle, kui Theo Walcotti ja Aaron Ramsey väravatest võeti Prantsusmaalt 2:1 võit.