Bayern alustas kohtumist tiitlikaitsjale vääriliselt kiire avaväravaga. Juba 4. minutil sahistas CSKA võrku David Alaba, 41. minutil lõi Mario Mandžukic 2:0 ning 68. minutil Arjen Robben 3:0.

Väravatesaju korraldasid oma vastastele ka Manchester United, Madridi Real, Manchester City ning Pariisi Saint-Germain. Tänavuse hooaja finaalmängu maikuus võõrustav Lissaboni Benfica alustas samuti hästi, alistades 2:0 Anderlechti.

Manchester Unitedi ridades sai kahe väravaga hakkama Wayne Rooney, kelle teine tabamus Bayer Leverkuseni vastu 70. minutil seisuks 3:1 tähistas tema 200. väravat ManU särgis. ManU võitis selle kohtumise 4:2, ülejäänud tabamused Robin van Persielt ja Antonio Valencialt.

Madridi Real jäi juba 14. minutil ilma oma väravahist, üle pika aja taas võimaluse saanud Iker Casillaselt, kuid Diego Lopez hoidis Hispaania gigantide seljataguse enam-vähem puhtana. Lõppskooriks Istanbuli Galatasaray vastu 6:1, kolm väravat Cristiano Ronaldot, kaks Karim Benzemalt, ühe tabamuse lisas Isco, kelle asemele tuli teisel poolajal mängu ka klubile kalliks maksma läinud Gareth Bale.

Eelringis Nõmme Kalju hävitanud Tšehhi meister Plzeni Viktoria jäi kodus 0:3 alla Manchester Cityle. Inglise klubi eest said jala valgeks Edin Džeko, Yaya Toure ja Sergio Agüero.

Väikse üllatuse sepistas FC Kopenhaagen, kes mängis Taani pealinnas 1:1 viiki Torino Juventusega. Itaallaste viigivärav sündis 54. minutil Fabio Quagliarella tabamusest, 14. minutil oli Kopenhaageni juhtima viinud Nicolai Jörgensen.