Sevilla võitis kohtumise 2:1 ja pääses veerandfinaali, mille vastase saavad nad teada reedesel loosimisel.

Vahetusest sisse tulles kulus Ben Yedderil skoorimiseks täpselt 87 sekundit, mis on Meistrite liiga selle hooaja resultatiivsete vahetusmeeste rekord. Kõigi aegade rekordist jäi siiski 71 sekundit puudu. Nimelt skooris sakslane Lars Ricken (Dortmund) 1997. aasta finaalis Münchenis Juventuse vastu oma esimesest pallipuutest vaid 16 sekundit pärast seda, kui ta 70. minutil mängu vahetati. Dortmund võitis kohtumise 3:1.
Lars Rickenile (paremal) kuulub Meistrite liiga kõigi aegade kiireima värava löönud vahetusmehe rekord.

Tuneesia juurtega 27-aastasest mängumehest sai David Trezeguet kõrval teine Prantsusmaa jalgpallur, kes Meistrite liigas löönud ühe hooaja jooksul 8 väravat. Prantsuse koondise legend sai sellega hakkama hooajal 2001/2002.

Kokku sai Ben Yedder eile platsil viibida vaid 22 minutit, mille jooksul tegi ta 39 pallipuudet, anda 5 täpset söötu (täpsusprotsent 83 %), teha 5 pealelööki, millest 3 läksid raamide vahele ja lüüa 2 väravat.
David Trezeguet

Ben Yedderit peaksid hästi mäletama ka Liverpooli mängumehed, sest alagrupiturniiril lõi ta Ragnar Klavani koduklubile kahes mängus kolm väravat. Kokku skooris endine Toulouse'i edurivimees kuues alagrupimängus kuuel korral. Nüüd on tal seitsmest platsil käidud mängust kirjas 8 kolli.

Old Traffordil jäädakse Ben Yedderit alatiseks meenutama kui esimest vahetusmeest, kes Manchester Unitedi vastu kaks väravat sepistanud.
Wissam Ben Yedder Ragnar Klavanist mööda triblamas.