Ukrainlased võitisd avapoolaja 3:1 ning juhtisid 76. minutiks juba 5:1, kui siis Evertonil 82. minutil üks värav tagasi õnnestus lüüa. Avamängu koduväljakul suutis Everton võita 2:1.

Viimati tabas Inglise jalgpalli selline katastroof 1992/1993 hooajal, kui samuti ükski nende klubi eurosarjas veerandfinaali ei jõudnud.

Edasi kaheksa parema hulka pääses ka teine Ukraina klubi Dnipro, kes alistas lisaaja järel Amsterdami Ajaxi. Mõlemad mängud jäid normaalajal 1:0 kodumeeskonna kasuks, kuid 97. minutil viis Jevgeni Konopljanka võõrsil mänginud Dnipro ette ning Ajaxit ei päästnud siis enam ka 117. minuti Mike van der Hoorni tabamus.

Veel pääsesid veerandfinaali Club Brugge, Fiorentina, Napoli, Sevilla, Wolfsburg ja Peterburi Zenit. Veerandfinaalpaarid loositakse täna.