Tottenham sooritas uefa.com-i andmetel mängu jooksul kuus pealelööki, millest väravaraamidesse jäi kaks. Partizanil tekkis kolm väravavõimalust.

Mitu head šanssi tekkis Tottenhami ründajal Harry Kane'il, kes juba esimesel minutil nurgalöögi järgsest olukorrast mänguvahendi posti saatis. 12. minutil tegid Andros Townsend ja Paulinho talle ära suurepärase eeltöö, kuid Kane'i viimane puude jäi hädiseks. 82. minutil oli Kane'il kasutada ohtlikust kohast nurgalöök, kuid pall maandus müüris.

Teises C-alagrupi kohtumises mängis türklaste Besiktas 1:1 viiki kreeklaste Tripoli Asterasega.

Teine Inglismaa klubi Everton purustas H-grupis Wolfsburgi 4:1. Hetkel Šotimaal laenul viibiva Henrik Ojamaa koduklubi Varssavi Legia alistas kodus 1:0 belglaste Lokereni.

Tõelise väravatesaju korraldasid Rumeenia, Šveitsi ja Kreeka klubid. Bukaresti Steaua oli 6:0 üle Aalborgist, Young Boys põrmustas 5:0 Bratislava Slovani ning PAOK 6:1 Minski Dinamo.

Soome meister HJK kaotas võõrsil FC Kopenhagenile 0:2. Taani klubi väravad lõi 68. ja 81. minutil Nicolai Jørgensen.