Inglismaa tippklubi alistas poolfinaalis kahe mängu kokkuvõttes hispaanlaste Celta Vigo 2:1. Korduskohtumine Manchesteris lõppes 1:1 viigiga. Väravad lõid 17. minutil Marouane Fellaini ja 85. minutil Facundo Sebastian Roncaglia.

Kohtumise lõpp läks üsna tuliseks ning mõlemad meeskonnad lõpetasid mängu kümne mehega. Külalistel teenis punase väravalööja Roncaglia, Unitedil pääses oodatust varem riietusruumi Eric Bailly.

Teises poolfinaalis oli Ajaxil küll avakohtumisest all suureskooriline 4:1 võit, ent ikkagi läks edasipääs nugade peale. Hollandlased andsid Lyonile võimaluse seeriasse tagasi tulla korduskohtumise avapoolaja lõpus, kui Alexandre Lacazette lõi pooleteise minuti jooksul kaks väravat. Rachid Ghezzal lõi 81. minutil 3:1 ja Lyonil jäi veel päris palju armuaega päästva neljanda värava püüdmiseks. Ajax seisis aga kaitses ära ning vähem kui kahe nädala pärast mängitakse Euroopa liiga finaalis.

Karikavõitja selgub Rootsis Stockholmis.