Londonis sahistasid võrku 55. minutil Oliver Giroud, 74. minutil Ross Barkley ja 84. minutil Callum Hudson-Odoi. Kodumeeskond kontrollis palli 66 protsenti ajast ja tegi kokku 10 pealelööki, millest 6 väravaraamidesse suunati. Malmö viiest pealelöögist asja ei saanud.

Neli meeskonda suutsid 1/16-finaalides ümber pöörata avamängu keerulise seisu, nende seas ka Londoni Arsenal, kes jäi võõrsil Valgevene klubile Borissovi BATE alla 0:1, kuid võttis eile samuti kindla 3:0 võidu.

BATE jaoks hakkas kõik viltu vedama juba 4. minutist, mil Zakhar Volkov tsenderdusest tulnud palli blokeerida üritades selle õnnetul kombel oma väravasse pudistas. 39. minutil sepistas Shkodran Mustafi nurgalöögi järel peaga skooriks 2:0 ning 60. minutil tegi sama Granit Xhaka.

Raske ülesande ees olid ka Kiievi Dünamo, Salzburg ja Peterburi Zeniit. Esimene alistas pärast võõrsilmängu 2:2 viiki kodus Piraeuse Olympiakose 1:0 (kokkuvõttes 3:2), teine belglaste Club Brugge'i (avamäng 1:2, kordusmäng Austrias 4:0) ning kolmas tegi sotid selgeks Istanbuli Fenerbahcega (avamäng 0:1, kordusmäng Venemaal 3:1).

Täna kell 14 loositakse Nyonis kaheksandikfinaalpaarid. Loosipotti pannakse järgmised meeskonnad (asetusi pole, kokku ei tohi minna vaid Venemaa ja Ukraina klubid):