BLOGI | UEFA Meistrite liiga: Ronaldo tegi Old Traffordile võiduka tagasituleku. Madridi Real võitis, aga meeskond vilistati välja

(50)
Cristiano Ronaldo õnnelikuna Old Traffordi murul
Cristiano Ronaldo õnnelikuna Old Traffordi murulFoto: HANNAH MCKAY, Reuters/Scanpix

Täna õhtul tehti algust UEFA Meistrite Liiga alagrupiturniiri kolmanda vooruga. Keskses kohtumises olid H-alagrupis vastamisi Manchester United ja Torino Juventus - see tähendab, et Cristiano Ronaldo naases oma endise koduklubi staadionile.

Ja tegi seda võidukalt. Paolo Dybala 17. minuti väravast Juventus võitis 1:0.

Ronaldo on korra varem ka Madridi Realiga Old Traffordile naasnud, 2013. aastal Meistrite liiga kaheksandikfinaalmängus tõi ta värava. Sel korral tabamust ei tulnud, küll aga tuli magus võit.

Kohtumise alguses jäi mäng mitmeks minutiks ka seisma, kui üks fänn üritas väljakul Cristiano Ronaldoni jõuda. Turvamehed väänasid üritaja enne maha.

Juventus jätkab alagrupis täiseduga (9 punkti), Manchester United on 4 punktiga teine.

Kevadine Meistrite liiga võitja Madridi Real alistas kodusel Santiago Bernabeul 2:1 Tšehhi klubi Plzeni Viktoria. 11. minutil oli täpne Karim Benzema ja 55. minutil Marcelo. Aga... vastastel oli mõlemal poolajal kaks-kolm väga head väravavõimalust ehk Reali kaitse lekkis korralikult.

Reali õnneks sai Plzen kirja vaid ühe tabamuse, 78. minutil lõi trahvikasti joonelt 2:1 Patrik Hrošovsky. Kui kohtumine lõppes reetis telepilt, et Reali toetajad lasid tribüünidel vilekoori.

Meistrite liiga: ManU - Juventus ; Real - Plzen
Ka Manchesteris kohtumine läbi ja Juventus võitis 1:0.
Manchesteris käivad üleminutid ja United surub, aga Juventus pole seni murdunud.
Reali ikkagi pääseb ja võidab kohtumise 2:1. Aga Reali publik vilistas  meeskonna välja. Pehmelt öeldes järjekordne mannetu etteaste ja kõige hullem on see kehakeel.
Manchester United üritab viigiväravat, aga seni tulemust pole.
89. minut - Marcelo sai vigastada ja lahkus mängust.
Juventus polsterdab samal ajal Manchesteris kaitset ja 1:0 sobiks igati.
84. minut - Plzeni meeskonnale mängu teine nurgalöök.
78. minut - Plzen lööb ühe värava tagasi! Seis 2:1 Realile. Värava autoriks Patrik Hrošovsky.
Manchesteri mängus veel vahetusi tehtud pole. Kummaski meeskonnas.
75. minut - Bale võeti välja ja Asencio sisse.
72. minut - Realil nurgalöök number 11. Seni pole need väravaid tootnud.
69. minut - Bale sai lüüa, aga Plzeni väravavaht tõrjus.
Szczęsny tõrjus Lukaku pealöögi. Kas Manchesteri mäng hakkab tuur koguma?
67. minut - Plzen üritas kontrat, aga mõnel mehel on jalad juba vatti täis.
Manchesteris võttis David De Gea ära Ronaldo löögi. Hea tõrje!
60. minut - Real piirab vastaste väravat. Modric sai proovida, aga tabas väravavahti.
55. minut - Marcelo teeb seisuks 2:0. Noor Uruguay tüüp tegi head teravust ja sealt hargnes edasi.
Juventus jätkab domineerimist Manchesteris. Pallivaldamise osas.
54. minut ja Real vahetab - Isco välja ning noor 20-aastane Federico Valverde sisse. Debüüt.
50. minut - Taas võimalus Plzenil skoori teha. Reali mehed suhtuvad kuidagi ükskõikselt. Särtsu ja tahtmist ei paista. Kui see võiks ju olla palganumbri sees...
Teised poolajad läksid käima!
Manchesteri ja Juventuse mängus ka poolaeg läbi. Juventus ees 1:0.
Reali mängus poolaeg läbi. Ei midagi kindlat tiitlikaitsja jaoks.
44. minut - Plzeni meeskond oli jälle viigiväravale ülilähedal. Mõne meetri pealt mööda...
Söötude arv 363 ja 145. Meeletu vahe.
Juventus omab Manchesteri vastu palli nagu Barcelona. Protsendid 69 ja 31.
Esimene poolaeg hakkab läbi saama. Seni minimaalsed vahed.
35. minut - Plzeni väravavahilt väga halb eksimus, aga Isco ei karista ära!
33. minut - Pall on teistkordselt Plzeni väravas, aga suluseis. Bale väravat kirja ei saa.
Mõlemal pool pool tundi mängitud ja värav nähtud.
30. minut - Plzenil ootamatult jälle suurepärane võimalus vasakult äärelt.
Reali ülekaal Plzeni vastu on ikka suur. Sealt võib kohtumise lõpuks tulla päris palju väravaid. Kui Real kuidagi väravasoonele saab.
17. minut - Juventus 1:0 ette! Skoori tegi Paulo Dybala.
Manchesteris ootamatud külalised väljakul. Teel Ronaldo poole.
Ronaldo on Manchesteris nähtav, aga ülihead momenti pole veel olnud.
11. minut - Hoopis Benzema lööb teisel pool ära! Benzema peaga, Real 1:0 juhtima!
11. minut - Kui hea võimalus Plzeni meeskonnal! Navas päästis Reali, tegi suurepärase tõrje.
7. minut - Juventus teenis esimese nurgalöögi.
9. minut - Realil olnud Tšehhi klubi vastu juba neli nurgalööki.
Unitedi ja Juventuse mängus pole seni väga teravaid olukordi olnud.
5. minut - Realil pall posti! Ramos suunas peaga nurgalöögist tulnud palli täiesti vabalt, aga vähe jäi tabamusest puudu
Mängud läksid käima!
Ronaldo oli sunnitud eelmise kohtumise vahele jätma. Selle tingis eemaldamine esimesest mängust. Kas täna saab lõpuni mängida? Suure ringi küsimus. https://twitter.com/ChampionsLeague/status/1054666668616638464
Madridi Real - Plzen koosseisud:
Manchester United - Juventus koosseisud:
Müncheni Bayern võitis Kreekas, Valencia tegi Šveitsis viigi. Need siis tänased varasemad kohtumised. https://twitter.com/ChampionsLeague/status/1054807012914159616
Tere õhtust. UEFA Meistrite liiga jalgpalliõhtu tegelikult täie hooga juba käib. Päeva kaks varasemat kohtumist on kohe-kohe lõppemas.