Kohtumine, mis algselt pidi algama 20.05, lükati edasi tunni tõttu, sest kohale oli ilmunud 20 000 võõrsilmeeskonna toetajat. Nimelt oli see nende jaoks eriline hetk, sest tiim polnud eurosarjas osa võtnud lausa 25 aastat. Selline mass teise klubi toetajaid aga tekitas probleeme poliseile ja staadioni stjuarditele. Paljudel neist polnud aga soetatud enda sektori pileteid, vaid plaanisid istuda Arsenali fännide keskel. Seetõttu suleti kõik sissepääsud, et tagada mingisugune kord.

Politseile tekitasid probleeme ka tänavatel urineerivad toetajad ja meedias levisid pildid mehest, kellel oli suur peahaav.

Kohtumine siiski sai toimuda ning Londoni meeskond võitis selle 3:1. Köln läks küll mängu varajses faasis juhtima Jhon Cordoba väravast, kuid Sead Kolasinac viigistas seisu neli minutit peale poolaega. Alexis Sancheze ja Hector Bellerini tabamused kindlustasid võidu kahurimeestele.