Zenit 1:2 Rubin
Vene hetke parim klubi Zenit alustas mängu hästi. 25. minutil lõi just kodumängudes eriti kindlalt mängiva Zeniidi avavärava Viktor Faizullin, kes peaga palli väravasse saatis.

Kohtumise teine värav sündis teisel poolajal, täpsemalt 52. minutil, kui Rubini ja Iisraeli koondise poolkaitsja Bibras Natho (liiga suurim väravakütt 6 tabamusega koos Yura Movsisyani Danilo Necoga) penalti realiseeris.

Mängu kangelaseks tõusis multikultuurne Roman Eremenko, Venemaal sündinud, Soomes üles kasvanud, kuid rootsikeelses koolis käinud poolkaitsja. 62. minutil teenis Eremenko kauni kauglöögiga külalismeeskonnale kolm punkti. Eremenkole, kelle isa on (praegu Soome kõrgliiga meeskonna Jaro treener) samuti tuntud jalgpallur Aleksei Eremenko ja vend Romani klubikaaslane Kaasanis, Aleksei Eremenko juunior, oli see uuel liigahooajal juba kolmandaks väravaks.

Rohkem väravaid mängus ei löödud. Rubini võit oli tore kingitus samal päeval 60-aastaseks saanud peatreener Kurban Berdõjevile.

Lokomotiv 2:3 Dünamo
Vooru teises põnevuskohtumises sai esimesed punktid Moskva Dünamo, kes alistas 3:2 teise pealinnaklubi Lokomotivi. Oma esimese liigamängu Dünamo peatreenerina pidanud legendaarne Dan Petrescu on alustanud uue meeskonnaga igal juhul hästi, kuigi Euroopa liigas tuli nädala keskel tunnistada võõrsil Stuttgarti paremust.

Terek 2:1 Spartak
Groznõi Tereki imeline hooaja algus sai jätku 2:1 võiduga Moskva Spartaki üle. Tereki peatreener Stanislav Tšertšessov on muideks omaaegne Spartaki väravavaht ja peatreener, seega erilise tähtsusega mäng temale. Terek tõusis nüüd tänu Zeniidi kaotusele Peterburi meeskonnaga esikohta jagama.

Rostov 3:1 Alania
Rostov oli kodus 3:1 parem Vladikavkasi Alaniast. Eesti jalgpallur Dmitri Kruglov arvati uue peatreeneri poolt juba ammu põhikoosseisust välja ja praegu otsib Kruglov omale uut klubi.

Anži 4:2 Mordovia
Mahhatšakala Anži sai ootuspärase võidu Saranski Mordovia üle, kaks väravat lõi meistrivõistluste kõige kuulsam mängija Samuel Eto`o. Guus Hiddinki poolt juhendatav Anži asub nüüd liigatabelis kuuendal real, vahe liidriga 2 punkti.

Amkar 2:2 Krasnodar
Eesti koondislane Konstantin Vassiljev viibis taas 90 minutit väljakul, kui tema koduklubi Permi Amkar võitles kaheväravalisest kaotusseisust välja viigi Krasnodariga.

CSKA 3:0 Krõlja Sovetov
Hooaega kahvatult alustanud Moskva CSKA sai kolmanda järjestikuse võidu, alistades 3:0 Samaara Krõlja Sovetovi. CSKA-l on nüüd kuuest mängust neli võitu ja kaks kaotust.

Esmaspäeval kohtuvad vooru viimases mängus Krasnodari Kuban ja Nižni Novgorodi Volga.

Liigatabel (koht, meeskond, mängud, punktid)