Kohtumine algas äärmiselt tasavägiselt ning esimesel poolajal ei skoorinud kumbki meeskondadest, vahendab Soccernet.

59. mänguminutil teenis Leiria puurilukk Helder Godinho ootamatult punase kaardi, millele järgnes segadus vahetusega. Vastased realiseerisid sellest olukorrast teenitud penalti ning läksid kohtumist 65. minutil 1:0 juhtima.

Vähemuses mängides, ei saanud Zahovaiko klubi konkurentidele vastu. Ka ei suutnud aidata kümme minutit enne normaalaja lõppu vahetusest platsile saadetud eestlane.

Kui enne asus Leiria liigatabelis viiendal kohal, täpselt eilse vastase ees, olles üle vaid parema väravate vahe pärast, siis see koht kaotati ja langeti kuuendaks.

Kuid ülejäänud 21. vooru kohtumised on veel pidamata ning vahed tabelis on väikesed.