Jamie Vardy viis 18. minutil Leicesteri juhtima, kuid 56. minutil sai ta oma teise kollase kaardi ning jättis kaaslased väljakule kümnekesi.

84. minutil käitus karistusalas reeglitevastaselt Wes Morgan ning Andy Carroll viigistas penaltist 1:1. Vaid kaks minutit hiljem sepistas Aaron Cresswell kauglöögist iluvärava ning tundus, et Leicester jääbki punktideta.

Viimane sõna jäi siiski Leicesterile. Kuigi kohtunik andis neli üleminutit, kujunes mängu pikkuseks siiski 96 minutit. Neljandal üleminutil tekitas Carroll penalti, mille realiseeris Leonardo Ulloa.

Leicesteril on nüüd tabelis 73 punkti. Ühe mängu vähem pidanud Tottenham jääb neist maha kaheksa silmaga. Hooaja lõpuni on veel neli kohtumist.

Teises kell 15.30 alanud kohtumises alistas Liverpool võõrsil 2:1 Bournemouthi. Kell 18 algab mäng Arsenali ja Crystal Palace'i vahel.